Tak PiS chce uregulować umowy i pensje medyków. "Cenniki" miałby ustalać minister
Zdjęcie: PiS przekonuje do kompleksowych zmian dotyczących m.in. maksymalnych stawek i transparentności umów dla lekarzy sergey kolesnikov / Shutterstock
Prawo i Sprawiedliwość pokazało swoje pomysły na uregulowanie systemu wynagradzania lekarzy. Specjalny raport wskazujący m.in. na utworzenie centralnego rejestru umów czy większą kontrolę państwa nad rynkiem usług medycznych to pokłosie afery w Szpitalu Południowym.














