Ogłoszono najwyższy stopień mobilizacji. Powód: upały, będzie 40 stopni

rynekzdrowia.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Europa zmaga się z falą upałów Ming / Adobe


Premier Francji Sebastien Lecornu poinformował w czwartek, iż zadecydował, iż system ochrony zdrowia zostanie zmoblizowany w najwyższym stopniu w związku z panującymi upałami. Jak podkreślił, presja na służby ochrony zdrowia wciąż rośnie.
Idź do oryginalnego materiału