Podrobiony podpis, zagubiona pieczęć i 20 kart zgonu. Prosektorium Szpitala Południowego pod lupą prokuratury
Zdjęcie: Prokuratura bada podejrzenie sfałszowania 20 kart zgonu w Prosektorium Szpitala Południowego bykot / Adobe
Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie potwierdził, iż trwa śledztwo dotyczące podejrzenia podrobienia kart zgonu 20 osób w prosektorium Szpitala Południowego. Dokumenty miały zostać wypełnione i podpisane przez osobę nieuprawnioną z wykorzystaniem pieczęci koordynatora prosektorium, który w tym czasie przebywał na urlopie.













