Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka i Jubileusz 45-lecia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Złotoryja 20.06.2026

diabetyk.org.pl 9 godzin temu

20 czerwca 2026 roku w Złotoryi odbyły się Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka – wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, osoby żyjące z cukrzycą, ich bliskich, przedstawicieli środowiska medycznego, partnerów oraz wszystkich, którym bliskie są tematy edukacji diabetologicznej, profilaktyki i wsparcia osób chorych

Idź do oryginalnego materiału