20 czerwca 2026 roku w Złotoryi odbyły się Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka – wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, osoby żyjące z cukrzycą, ich bliskich, przedstawicieli środowiska medycznego, partnerów oraz wszystkich, którym bliskie są tematy edukacji diabetologicznej, profilaktyki i wsparcia osób chorych
Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka i Jubileusz 45-lecia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Złotoryja 20.06.2026
diabetyk.org.pl 9 godzin temu
- Strona główna
- Cukrzyca
- Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka i Jubileusz 45-lecia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Złotoryja 20.06.2026
Powiązane
Leki na odchudzanie i upał: alarmujący skutek dla pacjentów
11 godzin temu
Bezpłatne badania wzroku dla seniorów w Poznaniu
1 dzień temu
Polecane
Starachowice upamiętniły strajkujących przed 50 laty
4 godzin temu















