Rzeczniczka klubu KO Dorota Łoboda jest "zszokowana" słowami byłego kierownika oddziału chirurgii w Szpitalu Południowym, który w rozmowie z Kanałem Zero powiedział, iż w placówce umierali ludzie. - Dziwię się, iż o ile tak poważne zaniedbania, które według niego doprowadzały choćby do śmierci pacjentów tam miały miejsce, to, iż pan doktor nie zgłosił tego do prokuratury - powiedziała w TVP Info.