Potrąciła rowerzystę na przejeździe. Nagranie nie pozostawiło wątpliwości

rmf24.pl 1 dzień temu
Zdjęcie: /Policja Lubuska /


Niebezpieczne zdarzenie na jednym ze skrzyżowań w centrum Zielonej Góry. 51-letnia kierująca samochodem osobowym potrąciła rowerzystę, który zjeżdżał z przejazdu dla rowerów. Na szczęście rowerzysta nie odniósł żadnych obrażeń. Kobieta straciła prawo jazdy.
Idź do oryginalnego materiału