Potrąciła rowerzystę na przejeździe. Nagranie nie pozostawiło wątpliwości
Zdjęcie: /Policja Lubuska /
Niebezpieczne zdarzenie na jednym ze skrzyżowań w centrum Zielonej Góry. 51-letnia kierująca samochodem osobowym potrąciła rowerzystę, który zjeżdżał z przejazdu dla rowerów. Na szczęście rowerzysta nie odniósł żadnych obrażeń. Kobieta straciła prawo jazdy.




![Tak zachowują się dobrzy sąsiedzi. Ich reakcja pozwoliła uratować 70-letniego mieszkańca [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/akcja_ratunkowa_centrum.png)








