Emil Jędrzejewski dalej sypie ws. warszawskiego SOR. "Giną ludzie, bo ktoś się uczy"

natemat.pl 2 godzin temu
Dr Emil Jędrzejewski udzielił wstrząsającego wywiadu. Były ordynator chirurgii Szpitala Południowego opisywał przerażającą skalę patologii na warszawskim oddziale ratunkowym. Padły mocne oskarżenia dotyczące ukrywania zgonów, a w tle pojawiają się wielka polityka i kolesiostwo.
Idź do oryginalnego materiału