Żurek o zgonach w Szpitalu Południowym. „12 postępowań”

wmeritum.pl 1 godzina temu
Prokurator generalny Waldemar Żurek podczas środowej konferencji poinformował, iż śledczy badają doniesienia o zgonach w Szpitalu Południowym w Warszawie. Ujawnił, iż toczą się postępowania dotyczące 12 takich przypadków. Żurek powiedział, iż prokuratorzy badają postępowania toczące się w ostatnich latach. „Będziemy starali się teraz dokonać kwerendy i już się zaczęła ta kwerenda. To znaczy, analizujemy wszystkie […]
Idź do oryginalnego materiału