Kolejna afera w Szpitalu Południowym. Jest śledztwo

wiadomosci.wp.pl 2 godzin temu
Prokuratura bada sprawę możliwych nieprawidłowości w dokumentacji prosektorium Szpitala Południowego w Warszawie. Wątek dotyczy m.in. podrobionych podpisów, zaginionej pieczątki i kart zgonu.
Idź do oryginalnego materiału