Dzisiaj pobawię się w adwokata diabła w wyjątkowo bulwersującej sprawie Szpitala Południowego, którego nowa odsłona robi właśnie błyskawiczną wiralową karierę w internecie. Nie ma powodów, żeby bronić pana doktora Kacprzyka. Wręcz przeciwnie, a choćby uważam osobiście go za odpowiedzialnego za rozmaite negatywne konsekwencje jakie dotknęły pacjentów za jego kadencji jako koordynatora SOR. Trzeba jednak rozróżnić [...]