X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa w Płukaniu Złota Diabetyków za nami!

diabetyk.org.pl 13 godzin temu

21 czerwca 2026 roku w Złotoryi odbyły się X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa w Płukaniu Złota Diabetyków – wyjątkowe wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz w życie środowiska osób z cukrzycą z całej Polski. Jubileuszowa edycja zgromadziła około 300 uczestników, którzy przyjechali do Złotoryi z wielu miejscowości i oddziałów PSD, by wspólnie świętować, integrować się i rywalizować w niepowtarzalnej atmosferze

Idź do oryginalnego materiału