Wodociąg Kumelsk. Woda ponownie nadaje się do spożycia

radio.bialystok.pl 1 godzina temu
We wtorek (23.06), po zbadaniu kolejnych trzeb próbek, bakterii już nie było. W nowym komunikacie inspektor sanitarny znosi wszystkie obostrzenia. Dziennikarz Polskiego Radia Białystok rozmawiał z wójtem gminy Kolno Józefem Wiśniewskim.Jak usłyszał - nie wiadomo,...
Idź do oryginalnego materiału