Lekarz pogotowia i zielonogórski radny Robert Górski zarobił w 2021 r. ponad 4,3 mln zł, prowadząc punkt szczepień przeciw COVID-19. Przez dwa lata pandemii jego dochody wyniosły blisko 6 mln zł. Cytowany przez "Gazetę Wyborczą" medyk przekonuje, iż rekordowe kwoty to efekt wyczerpującej pracy.