Uderzenie w serce medycyny [OPINIA]

wiadomosci.wp.pl 1 godzina temu
Uderzeniem w samo serce medycyny i opieki medycznej pozostają zarzuty sformułowane w sprawie Szpitala Południowego w Warszawie. To, co już zostało powiedziane w tej sprawie, musi być do cna wyjaśnione, i to nie z przyczyn politycznych, ale przede wszystkim dla dobra polskich lekarzy i polskiej opieki zdrowotnej - pisze dla Wirtualnej Polski Tomasz Terlikowski.
Idź do oryginalnego materiału