Tych prezentów nauczyciele nie chcą. Trafiają na dno szafy

rynekzdrowia.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Nauczyciele podkreślają, że najbardziej cenią symboliczne gesty, takie jak kwiaty czy kartki z podziękowaniami New Africa / Adobe


Koniec roku szkolnego to czas podziękowań dla nauczycieli. Okazuje się jednak, iż nie wszystkie prezenty sprawiają pedagogom radość. Jak wynika z relacji zebranych przez portal StrefaEdukacji.pl, najbardziej problematyczne bywają kosztowne, zbyt osobiste lub po prostu niepraktyczne upominki.
Idź do oryginalnego materiału