Kolejna afera w szpitalu w Warszawie. Długosz: dziwne, iż skandale omijają osobę, która za to odpowiada
Zdjęcie: Renata Kaznowska
Kolejna afera w kolejnym warszawskim szpitalu. Tym razem "Rynek Zdrowia" ujawnia nieprawidłowości w jednej z klinik Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM — część pacjentów miała korzystać z przyspieszonej ścieżki leczenia, za co placówce grozi kara finansowa. To o tyle wygodna sytuacja dla warszawskiego samorządu, iż ten szpital nie podlega jego nadzorowi, politycy z ratusza mogą więc odetchnąć. Zastanawiające jest jednak, iż dotychczasowe skandale szpitalne wciąż omijają osobę, która za ten obszar odpowiada w największym stopniu.













