Trójstronny Zespół ds. ochrony zdrowia. Kolejne rozmowy o podwyżkach wynagrodzeń medyków

rynekzdrowia.pl 1 dzień temu
Zdjęcie: Zespół Trójstronny po raz kolejny będzie rozmawiał o wynagrodzeniach w ochronie zdrowia Materiały prasowe / Ministerstwo Zdrowia / MZ/mat.pras.


Finansowanie ustawowych podwyżek wynagrodzeń dla medyków będzie jednym z punktów środowego (24 czerwca) posiedzenia Zespołu Trójstronnego ds. ochrony zdrowia. Członkowie zespołu omówią także aktualne procesy restrukturyzacji szpitali, realizację programu in vitro oraz sytuację finansową w centrach krwiodawstwa.
Idź do oryginalnego materiału