Trójstronny Zespół ds. ochrony zdrowia. Kolejne rozmowy o podwyżkach wynagrodzeń medyków
Zdjęcie: Zespół Trójstronny po raz kolejny będzie rozmawiał o wynagrodzeniach w ochronie zdrowia Materiały prasowe / Ministerstwo Zdrowia / MZ/mat.pras.
Finansowanie ustawowych podwyżek wynagrodzeń dla medyków będzie jednym z punktów środowego (24 czerwca) posiedzenia Zespołu Trójstronnego ds. ochrony zdrowia. Członkowie zespołu omówią także aktualne procesy restrukturyzacji szpitali, realizację programu in vitro oraz sytuację finansową w centrach krwiodawstwa.







![Pikieta przed urzędem marszałkowskim. Protestujący alarmują ws. konsolidacji szpitali [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47334/93ecb48b39369d77c553f0e5fd62d136.jpg)







