Ministerstwo Zdrowia zleciło kontrolę ws. Szpitala Południowego. "Nie powinno było się zadziać"
Zdjęcie: Wiceminister zdrowia Katarzyna Kęcka Szymon Pulcyn / PAP
Ministerstwo Zdrowia zleciło dzisiaj czynności kontrolne do wojewody mazowieckiego oraz do konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny ratunkowej. Kontrola będzie obejmowała sposób udzielania świadczeń medycznych w SOR Szpitala Południowego w Warszawie - poinformowała wiceminister zdrowia Katarzyna Kęcka.






![Pikieta przed urzędem marszałkowskim. Protestujący alarmują ws. konsolidacji szpitali [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47334/93ecb48b39369d77c553f0e5fd62d136.jpg)







