Ministerstwo Zdrowia zleciło kontrolę ws. Szpitala Południowego. "Nie powinno było się zadziać"

rynekzdrowia.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Wiceminister zdrowia Katarzyna Kęcka Szymon Pulcyn / PAP


Ministerstwo Zdrowia zleciło dzisiaj czynności kontrolne do wojewody mazowieckiego oraz do konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny ratunkowej. Kontrola będzie obejmowała sposób udzielania świadczeń medycznych w SOR Szpitala Południowego w Warszawie - poinformowała wiceminister zdrowia Katarzyna Kęcka.
Idź do oryginalnego materiału