Szpital Południowy: liderzy PiS i Konfederacji chcą komisji śledczej. Słowa o łajdactwie, patologii i układzie

rynekzdrowia.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów Leszek Szymański / PAP


W związku z zarzutami o błędy i zgony pacjentów w Szpitalu Południowym w Warszawie szef PiS Jarosław Kaczyński i lider Konfederacji Krzysztof Bosak zaapelowali o powołanie komisji śledczej. Kaczyński podkreślił, iż powinna mieć ona charakter publiczny, apolityczny i składać się z ekspertów, m.in. lekarzy i prawników.
Idź do oryginalnego materiału