Sygnalista ze Szpitala Południowego: doprowadzano do powikłań, które kończyły się zgonem

rynekzdrowia.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: Słowa sygnalisty ze Szpitala Południowego mogą wywołać kolejną lawinę sudok1 / Adobe


W wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie - oświadczył we wtorek wieczorem w Kanale Zero dr Emil Jędrzejewski, sygnalista ze Szpitala Południowego, opisując to, co rzekomo działo się w placówce, gdy był ordynatorem oddziału chirurgii. Rozmówca na te słowa nie przedstawił dowodów, nie znamy też wersji wydarzeń 29-lekarza, którego dotyczą zarzuty.
Idź do oryginalnego materiału