70 proc. pacjentów poza kolejką. NFZ: szpital został ukarany kolejny raz
Zdjęcie: NFZ: Klinika Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi UCK WUM ponownie ukarana za przyjmowanie pacjentów poza kolejnością Tupungato / Adobe
Prawie 70 proc. pacjentów było przyjmowanych poza oficjalną kolejką w jednej z klinik UCK WUM – wynika z kontroli NFZ. Fundusz po raz kolejny ukarał szpital, tym razem nakładając blisko 300 tys. zł kary, a sprawa trafiła również do prokuratury. To kolejny przypadek nieprawidłowości na listach oczekujących w stołecznej placówce.







![Badanie, które ratuje życie. Mammobusy ruszają w trasę po Podlasiu [HARMONOGRAM]](https://ddb24.pl/static/files/gallery/33/1832919_1782218014.webp)


