Sobierańska-Grenda o aferze w Szpitalu Południowym: państwo zareagowało natychmiastowo

rynekzdrowia.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Ministra Zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda o działaniach ws. afery w Szpitalu Południowym Tomasz Gzell / PAP


Państwo zareagowało natychmiastowo - zapewniała w czwartek podczas briefingu ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda odnosząc się do afery w Szpitalu Południowym. Jak mówiła, "wszystko co może podważać zaufanie do sytemu, powinno być wyjaśnione w sposób rzetelny i bardzo dokładny".
Idź do oryginalnego materiału