Sobierańska-Grenda o aferze w Szpitalu Południowym: państwo zareagowało natychmiastowo
Zdjęcie: Ministra Zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda o działaniach ws. afery w Szpitalu Południowym Tomasz Gzell / PAP
Państwo zareagowało natychmiastowo - zapewniała w czwartek podczas briefingu ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda odnosząc się do afery w Szpitalu Południowym. Jak mówiła, "wszystko co może podważać zaufanie do sytemu, powinno być wyjaśnione w sposób rzetelny i bardzo dokładny".










