Po skandalu w szpitalu wrze w KO. Rośnie presja w partii

wiadomosci.wp.pl 1 godzina temu
Po aferze w Szpitalu Południowym w Warszawie Koalicja Obywatelska nie widzi na razie podstaw do wyciągania konsekwencji wobec swoich warszawskich struktur. Politycy KO wskazują na trwające śledztwa i kontrole, a Dawid Kacprzyk został usunięty z partii i zrezygnował z mandatu radnego.
Idź do oryginalnego materiału