Rok poszukiwań i w końcu jest: biegły od szczepionek. 20-latka domaga się zadośćuczynienia

radiopoznan.fm 3 godzin temu
Zdjęcie: Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Wojtek Wardejn (Radio Poznań)


Po roku poszukiwań sąd w Kaliszu znalazł biegłego do wydania opinii w sprawie powikłań po szczepieniu przeciw Covid-19. Chodzi o 20-letnią mieszkankę powiatu ostrzeszowskiego, która domaga się 201 tys. zł zadośćuczynienia od Skarbu Państwa. Zdaniem nastolatki tuż po szczepieniu wystąpiły u niej powikłania neurologiczne, które uniemożliwiają jej dalsze funkcjonowanie.
Idź do oryginalnego materiału