Raport ONZ ws. narkotyków: Niemcy są ważnym węzłem handlu ketaminą

dw.com 2 godzin temu
W Europie rośnie nadużywanie ketaminy. Według ekspertów ONZ Niemcy odgrywają w tym procesie istotną rolę. W Światowym raporcie o narkotykach Niemcy są również wymienione w kontekście zgonów związanych z ketaminą.
Idź do oryginalnego materiału