Już po raz ósmy prof. dr hab. n. med. Joanna Rymaszewska zaprasza na konferencję do Wrocławia.
W tym roku odbędzie się ona od 10 do 11 października w hotelu Ibis przy placu Konstytucji 3 Maja 3. O czym tym razem będziemy rozmawiać? W programie znalazło się 6 sesji: dialogi o doskonaleniu terapii, etyce, neurohormonalne, o stymulacjach i neuromodulacjach, a także poetycko brzmiące tematy, jak dialogi o mylących symptomach czy niechcianym ruchu.
Pierwszego dnia wydarzenia mowa będzie m.in. o tym, czy bakterie modulują naszą tożsamość, kształtują naszą wolę i motywację, a także o zaburzeniach osi mózgowo-trzewnej. Czy jest to przez cały czas beletrystyka medyczna, czy może realny problem kliniczny? Obecnie coraz więcej mówi się o psychiatrii spersonalizowanej. Jaka jest rola farmakogenetyki w doborze terapii celowanej? Czy czas zacząć leczyć mitochondria? Na te pytania odpowiedzą dr hab. n. med., prof. UZ Dorota Łojko i dr n. med. Łukasz Kozera. Nasi eksperci zreferują też obszernie kwestie zburzeń ruchowych psychogennych oraz polekowych.
Drugiego dnia konferencji poruszone zostaną tematy zastosowania w psychiatrii biofotoniki czy delikatnego prądu TES. W sesji neurohormonalnej omówione zostaną zagadnienia dot. kondycji nadnerczy oraz specyfiki życia pacjentów z problemami przysadki. Bardzo ciekawie zapowiada się także sesja o etyce. Wpływ kluczowych zmian Kodeksu etyki lekarskiej na codzienną praktykę lekarza omówi dr n. med. Artur De Rosier. Nasi eksperci przedstawią też prelekcje dotyczące najtrudniejszych tematów, takich jak kwestie etyczne i prawne związane z terapią daremną.
Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji!
PROGRAM SZCZEGÓŁOWY |
Do 31 maja niższa cena!
REJESTRACJA |