"Profilaktyka dla smyka" w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym
Zdjęcie: Korytarz w szpitalu Gregory Miller / Adobe
W sobotę w Centrum Naukowo-Badawczym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego prowadzone są bezpłatne badania dla dzieci szkolnych i przedszkolnych „Profilaktyka dla smyka”. W ramach programu realizowanego przez Śląski Uniwersytet Medyczny można zbadać dziecko także pod kątem cukrzycy typu pierwszego.









![Nowy Sącz: Ruszyły zapisy na Aktywne Wakacje 2026 [ZDJĘCIA]](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2026/06/6.jpg)
