Posłanka Golbik o aferze w Szpitalu Południowym. Mówi, co ją zaskoczyło najbardziej
Zdjęcie: Posłanka Marta Golbik na Europejskim Kongresie Gospodarczym. PTWP
W radiowej Trójce gościła posłanka KO Marta Golbik. Jak stwierdziła, afera w Szpitalu Południowym w Warszawie przyniosła wiele wniosków płynących z różnych poziomów nadzoru. - Tutaj mamy przypadek dwóch nadużyć w tym szpitalu - zaznaczyła.















