Po śmierci ratownika miały być większe obsady karetek. Brakuje pieniędzy
Zdjęcie: Stacje pogotowia ratunkowego składają wnioski o zmiany 3-osobowych zespołów ratownictwa medycznego na 2-osobowe. Gorodenkoff / Adobe
Karetki miały być bezpieczniejsze po tragedii w Siedlcach i śmierci ratownika, ale teraz zaczyna się walka o pieniądze i obsady. Rynek Zdrowia dotarł do wniosków, które pogotowia złożyły do wojewody w sprawie cięć: trzyosobowe zespoły miałyby być zamieniane na dwuosobowe. Ratownicy alarmują, iż podobne wnioski zaczynają spływać z kolejnych regionów. Testem będzie 1 lipca, kiedy pojawi się nowa wycena.











![Badanie, które ratuje życie. Mammobusy ruszają w trasę po Podlasiu [HARMONOGRAM]](https://ddb24.pl/static/files/gallery/33/1832919_1782218014.webp)
