Międzynarodowy sukces Słodkiej Polski. Wygrali turniej w USA!

radiopoznan.fm 8 godzin temu
Kolejny sukces młodych polskich piłkarzy z reprezentacji Słodka Polska. Drużyna skupiająca dzieci i młodzież chorującą na cukrzycę typu 1 wygrała międzynarodowy turniej rozgrywany w Nowym Jorku.
Idź do oryginalnego materiału