Kolejna afera w Szpitalu Południowym. Sfałszowano 20 kart zgonu

wiadomosci.wp.pl 1 godzina temu
"Postępowanie zainicjowane zostało zawiadomieniem osoby, której pieczątka zaginęła" - przekazał prokurator Piotr Antoni Skiba. To nowe informacje w sprawie patologii w Szpitalu Południowym w Warszawie. Tym razem śledczy badają podrobienie kart zgonów 20 pacjentów placówki na Ursynowie.
Idź do oryginalnego materiału