Szefuje komisji zdrowia. Winna osoba "już poniosła odpowiedzialność"

wiadomosci.wp.pl 2 godzin temu
W programie "Tłit" WP posłanka KO Marta Golbik, przewodnicząca sejmowej komisji zdrowia, oceniła, czy ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda powinna podać się do dymisji w związku z aferą w warszawskim Szpitalu Południowym i ogólną sytuacją w ochronie zdrowia. Golbik zwróciła też uwagę na szokujące realia finansowania placówek, gdzie na leczenie pacjentów zostają nieraz przysłowiowe grosze.
Idź do oryginalnego materiału