Jest nowa rada nadzorcza w Szpitalu Południowym w Warszawie
rmf24.pl 7 godzin temu
Zdjęcie: /Radek Pietruszka /PAP
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował o powołaniu nowej rady nadzorczej Szpitala Południowego. W jej skład weszli Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka oraz prof. Mariusz Bidziński.
- Strona główna
- Medycyna
- Jest nowa rada nadzorcza w Szpitalu Południowym w Warszawie
Powiązane
Dwaj patriarchowie z wizytą w Gazie
3 godzin temu
Polecane
Polak zadba o zdrowie w kosmosie
4 godzin temu















