"Jedna patologia odbija się na całym oddziale". Pracownik SOR o aferze w Szpitalu Południowym

wiadomosci.wp.pl 3 godzin temu
Puste krzesła w poczekalni, mniej pacjentów niż zwykle, a przed wejściem kamery i dziennikarze zaczepiający każdego, kto wchodzi i wychodzi. Tak w środę rano wyglądał warszawski Szpital Południowy — dzień po tym, jak były ordynator chirurgii publicznie oskarżył placówkę o błędy medyczne i fałszowanie dokumentacji.
Idź do oryginalnego materiału