"Jedna patologia odbija się na całym oddziale". Pracownik SOR o aferze w Szpitalu Południowym
wiadomosci.wp.pl 3 godzin temu
- Strona główna
- Medycyna
- "Jedna patologia odbija się na całym oddziale". Pracownik SOR o aferze w Szpitalu Południowym
Powiązane
Kolejna afera w Szpitalu Południowym. Jest śledztwo
1 godzina temu
Ważna decyzja w sprawie ZUS. Jest pozytywna opinia
2 godzin temu
Polecane
Pięć szpitali łączy siły. Przełomowa decyzja
1 godzina temu
„Koperta życia” w gminie Rudnik
3 godzin temu














