Dawid Kacprzyk wydał oświadczenie. "Podjąłem już działania prawne"
Zdjęcie: Dawid Kacprzyk wydał oświadczenie PTWP/PAP
Po tym, jak w Kanale Zero "sygnalista" ws. Szpitala Południowego dr Emil Jędrzejewski oskarżył Dawida Kacprzyka o szereg ciężkich zaniedbań, które mogły doprowadzić choćby do zgonów pacjentów, były koordynator SOR opublikował oświadczenie, którego treść przekazał adwokat Jacek Dubois.














