Chcą wyjaśnień od Kacprzyka. Lekarz miał zarobić 1,6 mln złotych

rmf24.pl 11 godzin temu
Zdjęcie: /Pawel Wodzynski /East News


Warszawska Izba Lekarska wezwała do złożenia wyjaśnień przez lekarza Dawida Kacprzyka. Właśnie ten młody medyk, były radny Koalicji Obywatelskiej, w ubiegłym roku zarobił ponad półtora miliona złotych. Miał pracować średnio 11 godzin dziennie, w trzech placówkach medycznych.
Idź do oryginalnego materiału