"W Radach Nadzorczych miejskich spółek medycznych w Warszawie nie zasiadają już politycy. (...) Dziś dopięte zostały wszystkie formalności" - poinformował we wtorek Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy zapowiedział swój ruch w ubiegły piątek w reakcji na aferę wokół stołecznego Szpitala Południowego. Tego samego dnia powołana została nowa rada nadzorcza tej placówki.