Zaginęła znana youtuberka. Policja prowadzi poszukiwania Katarzyny Napiórkowskiej

natemat.pl 1 tydzień temu
Policja opublikowała komunikat w mediach społecznościowych o poszukiwaniach Katarzyny Napiórkowskiej. W mediach możemy przeczytać, iż była ona znaną youtuberka. Jej wcześniejsze publikacje są niepokojące. Mundurowi mają istotny apel do internautów.


Poszukiwania Napiórkowskiej


Na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pojawił się pilny komunikat o zaginionej Katarzynie Napiórkowskiej. 35-latka "zaginęła w nocy z 5 na 6 maja br. w Toruniu i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi".

Przybliżono także jej rysopis: ma 162 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, brązowe oczy i długie czarne włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w "biały rozpinany wełniany sweter, jasne dżinsy oraz buty koloru czarnego z napisem Fila".

Jeśli ktoś widział kobietę, albo wie, gdzie może teraz przebywać, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami (tel. 47 74 27 355 lub email: [email protected]).



Internauci (oraz media w tym: party.pl oraz plotek.pl) gwałtownie zorientowali się, iż Napiórkowska działała w sieci jako "Kat Amarië". Na YouTube obserwuje ją prawie 500 tysięcy subskrybentów. Ma też konto na Instagramie.

W kwietniu opublikowała tam obszerny i niepokojący wpis. Opowiedziała o swoim pobycie na oddziale psychiatrycznym. Wspomniała także o swoich staraniach, które nie zostały docenione.

"Widziałeś, jak spędzam miesiące, pracując nad filmami, mając nadzieję, iż ci pomogę, nie dostając w zamian prawie żadnych pieniędzy. Widziałeś, jak szczerze i surowo podchodzę do mojego uzależnienia i depresji, aby walczyć z piętnem, wiedząc, iż wielu mnie osądzi" – czytamy.

"Od kilku dni leżę na oddziale psychiatrycznym, rozmawiam ze wszystkimi bardzo chorymi psychicznie ludźmi i próbuję zaoferować im chociaż odrobinę miłości i ciepła, ponieważ nie mają nikogo. (...) Mam dość stawiania innych na pierwszym miejscu. Mam dość bycia naiwnym. Odbieram sobie życie. (...) Twoje bolesne słowa mnie nie złamały. Przywróciły mi życie" – kontynuowała.


***


Przypominamy, iż każda osoba, która boryka się z depresją lub ma problemy i chciałby porozmawiać, może zadzwonić pod jeden z poniższych numerów telefonu:

116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godzinach 14–22


(22) 855 44 32 – Ośrodek Interwencji Kryzysowej – pomoc psychiatryczno-pedagogiczna, czynny 7 dni w tygodniu całodobowo


(22) 484 88 01 – Antydepresyjny Telefonia Zaufania fundacji ITAKA, czynny cały tydzień z wyjątkiem soboty, godziny dostępne na stronie stopdepresji.pl


(22) 594 91 00 – Antydepresyjny Telefon Forum Przeciwko Depresji, czynny w każdą środę i czwartek od 17 do 19


Idź do oryginalnego materiału