Uwierzyli w "Prawo założenia" i czekają na cud. Witamy w świecie manifestacji

natemat.pl 1 godzina temu
Wierzą, iż świat jest odbiciem ich myśli. Wprowadzają się w stan posiadania czegoś, czego nie mają. Polacy pokochali afirmowanie i manifestowanie rzeczywistości. – Nie istnieje żadna magiczna pigułka na szczęście. Przekonanie, iż wystarczy pomyśleć życzenie "tu i teraz", bez...
Idź do oryginalnego materiału