Seniorka z demencją stała na słońcu przy przejściu. Pomogli czujni przechodnie

nadmorski24.pl 2 godzin temu
Niebezpieczna sytuacja w Gdańsku zakończyła się szczęśliwie dzięki reakcji przechodniów. Starsza kobieta przez dłuższy czas przebywała na słońcu w rejonie przejścia dla pieszych przy ulicy Gospody. Przy wysokiej temperaturze mogło to stanowić poważne zagro
Idź do oryginalnego materiału