To już dwunasta edycja wydarzenia, które w tym roku odbędzie się 4 i 5 września. Kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. n. med. Leszek Czupryniak.
Program poprzednich edycji za każdym razem okazywał się niezwykle interesujący, o czym od lat świadczy bardzo wysoka frekwencja. Także i w tym roku omówione zostaną tematy trudne i kontrowersyjne.
W trakcie pierwszego dnia konferencji odbędzie się sesja hematonkologiczna, kardiologiczna oraz diabetologiczna. Wykładowcy powiedzą, jak zostać mistrzem diagnostyki onkologicznej w POZ, jakie wyzwania niesie za sobą stosowanie leków przeciwkrzepliwych oraz jakie znaczenie ma adekwatny poziom witaminy D. Mowa będzie także o faktach i mitach związanych z analogami GLP1.
Drugiego dnia spotkania poruszone zostaną między innymi kwestie reumatologiczne, ortopedyczne, dermatologiczne, a także psychiatryczne. Eksperci odpowiedzą na pytanie, czy istnieje optymalne leczenie przeciwbólowe w chorobach układu ruchu, jak unikać rozpoznań fałszywie dodatnich reumatoidalnego zapalenia stawów oraz co powinno wzbudzić naszą czujność w przypadku lęków i innych objawów u dzieci i młodzieży. Omówiony zostanie również temat otępień, zaburzeń świadomości i innych problemów poznawczych w jesieni życia.
Zapraszamy do rejestracji!
SPRAWDŹ PROGRAM |
BEZPŁATNA REJESTRACJA |