Ministra zdrowia uspokaja w sprawie rannych z Jastrzębia-Zdroju. "Personel i pacjenci są w dobrym stanie"
Zdjęcie: Są informacje o poszkodowanych po ataku nożownika (zdj. ilustracyjne). Syda Productions / Adobe
Jesteśmy w stałym kontakcie ze szpitalem i z wojewodą. Mamy informacje, iż zarówno personel, jak i pacjenci są w dobrym stanie – powiedziała w piątek minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Dodała, iż na miejscu jest wiceminister Katarzyna Kacperczyk.













