Małgorzata Pępek o badaniu poza kolejką. "Przyszłam grzecznie"

wiadomosci.wp.pl 2 godzin temu
Posłanka KO Małgorzata Pępek odniosła się do informacji o badaniu w szpitalu w Żywcu poza kolejką. Polityczka przekonuje, iż poprosiła tylko o rejestrację i dostała termin po tym, jak zwolniło się miejsce. Szpital uznał jednak, iż świadczenia nie można rozliczyć w ramach NFZ.
Idź do oryginalnego materiału