Kolejna afera w szpitalu. Posłanka KO dla naTemat: To zemsta, nie liczyłam na obsługę poza kolejką
natemat.pl 1 godzina temu
- Strona główna
- Medycyna
- Kolejna afera w szpitalu. Posłanka KO dla naTemat: To zemsta, nie liczyłam na obsługę poza kolejką
Powiązane
Lody będą zakazane. Sanepid wydał szczegółowe instrukcje
6 godzin temu
Polecane
Dzień świadomości raka prostaty - Witamina FM
5 godzin temu













![Chełmscy diabetycy i emeryci wrócili z turnusu rehabilitacyjnego nad morzem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelmscy-diabetycy-i-emeryci-wrocili-z-turnusu-rehabilitacyjnego-nad-morzem-zdjecia-1782200347.jpg)


