Kolejna afera w szpitalu. Posłanka KO dla naTemat: To zemsta, nie liczyłam na obsługę poza kolejką

natemat.pl 1 godzina temu
Małgorzata Pępek, posłanka Koalicji Obywatelskiej, miała wykorzystać znajomości, aby poza kolejnością wykonać specjalistyczne badania w szpitalu w Żywcu. – Nie liczyłam na to, by mnie ktokolwiek wziął bez kolejki, zarejestrowałam się, czekałam, a oni zadzwonili, iż się zwolniło miejsce...
Idź do oryginalnego materiału