Szpitale powinny być miejscem bezpiecznego powrotu do zdrowia, tymczasem pacjenci placówki psychiatrycznej we Fromborku zmuszeni są przebywać w warunkach, które zagrażają ich fizycznemu samopoczuciu. Rodziny chorych biją na alarm, wskazując na wszechobecną wilgoć i grzyb. Sprawą zajęły się służby sanitarne. Sygnały o niepokojącej i wręcz niebezpiecznej sytuacji bytowej we fromborskiej lecznicy zaczęły napływać od zaniepokojonych […]
Grzyb, pleśń i wilgoć. Warunki w szpitalu we Fromborku pod lupą Sanepidu
radioolsztyn.pl 3 godzin temu
- Strona główna
- Zdrowie psychiczne
- Grzyb, pleśń i wilgoć. Warunki w szpitalu we Fromborku pod lupą Sanepidu
Powiązane
Suwalski GOPS o sprawie uwięzionych bliźniąt
5 godzin temu
"Onet Rano." | 23.06
16 godzin temu
Dialog drugi / Dawid888
19 godzin temu
„Niewidzialni Sąsiedzi” – debata o samotności seniorów
22 godzin temu













