Grzyb, pleśń i wilgoć. Warunki w szpitalu we Fromborku pod lupą Sanepidu

radioolsztyn.pl 3 godzin temu

Szpitale powinny być miejscem bezpiecznego powrotu do zdrowia, tymczasem pacjenci placówki psychiatrycznej we Fromborku zmuszeni są przebywać w warunkach, które zagrażają ich fizycznemu samopoczuciu. Rodziny chorych biją na alarm, wskazując na wszechobecną wilgoć i grzyb. Sprawą zajęły się służby sanitarne. Sygnały o niepokojącej i wręcz niebezpiecznej sytuacji bytowej we fromborskiej lecznicy zaczęły napływać od zaniepokojonych […]

Idź do oryginalnego materiału