Atak nożem w szpitalu. Ministerstwo Zdrowia uważa, iż pomogą szkolenia z samoobrony

rynekzdrowia.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: Szkolenia z samoobrony są obecnie obowiązkowe dla ratowników medycznych guruXOX / Adobe


Po ataku nożem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Jastrzębiu-Zdroju resort zdrowia chce uruchomić szkolenia z samoobrony i deeskalacji dla personelu. Ministerstwo ma wystąpić o wsparcie do Komendy Głównej Policji.
Idź do oryginalnego materiału