Niższa stawka za posiłki w szpitalach. 10 lutego zbierze się Komisja Zdrowia, PiS żąda wyjaśnień

rynekzdrowia.pl 4 miesięcy temu
Zdjęcie: 10 lutego sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się wyżywieniem w szpitalu MP / PTWP


Sejmowa Komisja Zdrowia zbierze się na wniosek PiS i będzie dyskutować o żywieniu w szpitalach. To pokłosie zakończenia pilotażu programu "Dobry posiłek w szpitalu" i obniżenia stawek za szpitalne posiłki. Poseł PiS: "Tej sprawy nie odpuścimy"
Idź do oryginalnego materiału