Niższa stawka za posiłki w szpitalach. 10 lutego zbierze się Komisja Zdrowia, PiS żąda wyjaśnień
Zdjęcie: 10 lutego sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się wyżywieniem w szpitalu MP / PTWP
Sejmowa Komisja Zdrowia zbierze się na wniosek PiS i będzie dyskutować o żywieniu w szpitalach. To pokłosie zakończenia pilotażu programu "Dobry posiłek w szpitalu" i obniżenia stawek za szpitalne posiłki. Poseł PiS: "Tej sprawy nie odpuścimy"
















![Pomoc dla gołębi w centrum Krakowa. Wolontariusze ruszyli do działania [ZDJĘCIA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2026/06/Golebie9.jpg)